Odpust parafialny

Dzisiaj Odpust, Imieniny naszej Parafii! Wielka Uroczystość! Modlitwą składamy sobie życzenia, by ustała epidemia, by deszcz padał i by nas było coraz więcej w kościele, przy Stole Pańskim, gdzie najłatwiej o to wszystko – w parafialnej wspólnocie – prosić. Maryjo, Królowo Polski, módl się za nami. Alleluja! Chwalmy Pana!

Chór aniński

Nie było to takie proste, ale już jest. Drugi utwór ukaże się za kilka dni, później kolejne… Raz jeszcze dziękujemy chórowi, Dominkowi i… jak zawsze organmistrzom ze Słowacji, za ich dzieło – organy, które są naszą inspiracją w działaniu. Alleluja!

Imieniny ks. Proboszcza!

Dzisiaj, w Święto św. Marka Ewangelisty, swoje imieniny obchodzi ks. PROBOSZCZ MAREK DOSZKO. Z tej okazji życzymy ks. Proboszczowi zdrowia i wielu łask Bożych w posłudze kapłańskiej, zwłaszcza w tych trudnych czasach epidemii i zapewniamy o modlitwie w tych intencjach. Szczęść Boże! Alleluja!