
Chór wystartował!



13 września… OSTATNI koncert w ramach festiwalu! Finałowy koncert wykonają o. Bernard Sawicki, benedyktyn, muzyk (pianista, organista, kompozytor), aninianin oraz Ewa i Michał Sobierowie, małżeństwo świetnych artystów z Anina.
2. Festiwal OrgaNOWE Brzmienia — w tym roku także on-line! W niedzielę 23 sierpnia, o godz. 19 odbył się drugi koncert w ramach 2. edycji Festiwalu OrgaNOWE Brzemienia On-line. Wykonawcy: Marek Smoczyński – organy, Blake Parham – tenor, Małgorzata Rudnicka – sopran, Anna PRzybysz-Łukaszewska – prowadzenie koncertu.
Wczoraj podczas mszy św. pożegnaliśmy Ks. Pawła Zielińskiego, naszego wikariusza. Dziękując mu za duszpasterską posługę w naszej parafii, życzymy zdrowia i opieki Matki Bożej w pracy na nowej parafii. Szczęść Boże!