Pierwsza kwesta w 2019 r.

Wczoraj (13.01), podczas pierwszej w tym roku kwesty organowej, zebraliśmy 10 658 zł, w tym 6 500 zł ze sprzedaży imiennych cegiełek. Dziękujemy Wszystkim Ofiarodawcom/Fundatorom
i zachęcamy do dalszego wspierania dzieła budowy organów. Następna kwesta odbędzie się 10 lutego.

Uzbieraliśmy już 1 mln zł

Drodzy Ofiarodawcy!
Po 4 latach i 4 miesiącach zbiórki na budowę organów, dzisiaj (31.12.2018), przekroczyliśmy ważny próg – kwotę 1 mln zł. Tyle uzbieraliśmy od 31 sierpnia 2014 r. Przypominamy, że środki na budowę anińskich organów pochodzą wyłącznie ze zbiórek do puszek (kwest) organizowanych w drugie niedziele m-ca oraz bezpośrednich wpłat na konto bankowe. Bardzo, bardzo serdecznie Wszystkim dziękujemy. Bóg zapłać!

Rozdaliśmy 500 kartek

Dzisiaj, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, rozdaliśmy naszym parafianom i gościom blisko 500 kart świątecznych z życzeniami i podziękowaniami od nas, czyli Komitetu Budowy Organów (KBO) oraz z podstawowymi informacjami m. in. z terminami zakończenia budowy organów na Słowacji, montażem w Aninie i uroczystym poświeceniem…
* * *
Przy okazji dziękujemy Marysi i Pawłowi za projekt graficzny kartki. I oczywiście za projekty poprzednie. To duża pomoc!

Podsumowanie 52 kwesty

Wczoraj (09.12.) podczas 52. miesięcznej kwesty organowej uzbieraliśmy 8819 zł. To dobry wynik, zważywszy, że ludzie dobrego serca składali ofiary także na potrzeby Caritas (świece wigilijne). A po godzinie 18:00 był jeszcze krótki koncert tenora z Ukrainy (również z możliwością finansowego wsparcia artysty). Dziękujemy Wszystkim Ofiarodawcom i Kwestującym. Bóg zapłać! Następna kwesta odbędzie się 13.01.2019 r., ale codziennie możemy wspierać nasze wielkie dzieło budowy organów np. poprzez wpłaty na konto bankowe.