Kontakt

Odpowiemy na pytania

Dziękując Wszystkim za wielkie serce i zaangażowanie w działalność naszego Komitetu Budowy Organów (KBO), zachęcamy do kontaktu z nami.

Kontakt mailowy:
organywaninie@gmail.com

Kontakt telefoniczny:
Ks. Proboszcz Marek Doszko, tel. 22 613 07 20 (kancelaria)
Waldemar Pawlik, organista, tel. 608 309 743
Dominik Pawlik, organista, tel. 600 129 807

+ + +

Waldemar Pawlik, ur. 09.09.1965. Pochodzi z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego KUL i Studium Organistowskiego. Ukończył studia podyplomowe z informatyki i sztuki. W latach 1989-2003 organista w parafii św. Trójcy w Kobyłce. W parafii Anin od 2003 r. Pracuje w SP 218 w Warszawie. Inicjator budowy organów w Aninie i założyciel Komitetu Budowy Organów (KBO). Od 1986 r. w związku małżeńskim z Małgorzatą Pawlik, ojciec Dominika i Marii.

 

Dominik Pawlik, ur. 16.09.1988. Organista i pedagog.  Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie organów prof. Józefa Serafina. Finalista Międzynarodowego Konkursu Organowego (Rumia 2010 r). Brał udział w licznych kursach mistrzowskich prowadzonych m.in. przez: Guya Boveta, Ludgera Lohmanna, Joachima Grubicha i Gerharda Gnanna. Ukończył studia podyplomowe z informatyki. Pracuje w SP 218. Współzałożyciel Komitetu Budowy Organów w Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Aninie.

 

 

Komitet Budowy Organów tworzą:
ks. Proboszcz Marek Doszko, Marek Samson, Wojciech i Piotr Niewiadomscy, Renata Żukowska, Hanna Benesz, Barbara Bartel, Piotr Błędowski, Janusz Gałda, Danuta Szczepaniak, Zbigniew Szczepaniak, Elżbieta Łuczyńska, Wanda i Lucjan Rakowieccy, Aldona i Sergiusz Krausowie, s. Paulina Skonieczna, Krzysztof Skowroński, Zofia Godlewska, Jakub Michalski, Jerzy Najberg, Maria i Paweł Jakubowscy, Cecylia Zimny, Zdzisława Golińska, Małgorzata Zielińska, Tadeusz Kaczorowski, Renata Bucior, Ryszard Piotrowski oraz organiści: Waldemar Pawlik i Dominik Pawlik.